بازاریابی و فروش سرنخ ها فرصت ها پیشبینی فروش 2017-10-24T11:23:22+00:00

بازاریابی و فروش سرنخ ها فرصت ها پیشبینی فروش

آگاه تر ، متمرکزتر و با هماهنگی تیمی کامل ، از ایجاد و پیگیری یک سرنخ تا پیروزی در یک فرصت فروش .

فرصت های فروش

پیگیری های فروش

تقویم

مشخص کردن وظایف

در فرایند فروش وظایف هر شخص را با زمان و مکان اجرای آن مشخص کنید . نرم افزار در زمان سر رسید , فرد مورد نظرتان را باخبر میکند .

پیگیری وظایف

میزان انجام وظایف هر کارمند و دلایل عدم به سر انجام رسیدن یک کار را ببینید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید .

جلسات

زمان و مکان جلسات را مشخص کنید و افرادی که باید در جلسه حضور داشته باشند را دعوت کنید

زمان و مکان جلسه

اعلان جلسات به افراد حاضر در جلسات از طریق نرم افزار ، ایمیل و یا پیام کوتاه ارسال میگردد .

تقویم

اعلام زمان فاکتور ها و فرصت ها

نرم افزار به صورت خودکار درصورت بوجود امدن موقعیت خوب برای یک فرصت فروش به شما اطلاع میدهد

اعلام زمان فاکتور ها و فرصت ها

نرم افزار زمان سر رسید فاکتور های که به صورت پس پرداخت هستن را به صورت خود کار اطلاع میدهد.

کمپین های تبلیغاتی

برای رویداد های مختلف تبلیغاتی کسب و کارتان کمپین های ایجاد کنید و از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، وب سایت و … ، به تبلیغ بپردازید و سپس بعد از اتمام کارتان بازخورد های خود را تحلیل کنید . میزان سرنخ های جذب شده و به مشتری تبدیل شده را بسنجید ، مقدار ریالی فرصت های ایجاد شده را در نظر بگیرید و موفقیت کمپین را بسنجید .

قابلیت اتصال به فروشگاه های آنلاین

فرایند های کسب و کارهایی که محصولات خود را بصورت آنلاین به فروش می رسانند با سایر کسب و کارها متفاوت است.این فرایند ها اگر به صورت درست  چیده شوند یک نرم افزار خوب میتواند به راحتی آنها را به صورت اتاماتیک  اجرا کند. ارتباط  صحیح فرایند های فروش آنلاین به تامین و انبار از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه داشت. نرم افزار پونه به راحتی به فروشگاه های آنلاین شما متصل شده و سفارشات را دریافت کرده و در چرخه فرایند ها قرار میدهد.

نرم افزار موبایل مخصوص سفارش گیری

بعضی از کسب و کار ها افرادی را برای ثبت سفارشات روزانه روانه محل میکنند و این افراد سفارشات را دریافت میکنند و سپس آن ها را برای اجرای بقیه فرایند ثبت می کنند. نرم افزار سفارش گیری موبایل پونه امکان ثبت این سفارشات و محل مشتری بر روی نقشه را داراست و میتواند به صورت آنلاین همان موقع این سفارشات را برای تیم فروش بفرستد یا به صورت افلاین انها را بر روی گوشی ذخیره کند .

گزارش گیری و نمودارهای گرافیکی

در چرخه بازاریابی همیشه بازخورد هایی که از مشتری گرفته میشود برای بازاریابی موفق بسیار مهم هستند.در فرایند های فروش نیز داشتن اطلاعات دقیق از کل چرخه امری حیاتی است .زیرا با تحلیل این اطلاعات میتوان نقاط ضعف را شناسایی و آن ها را برطرف کرد.با استفاده از ماژول گزارش گیری پونه میتوانید از تمامی بخش ها و زیر بخش های فرایند های بازاریابی  فروش گزارش گیری کنید . شما میتوانید گزارش های مخصوص به خود را طراحی کرده و گزارشات را بصورت فایل اکسل یا نمودار های گرافیکی دریافت کنید. همچنین گزارشات مهم به صورت پیش فرض برای شما طراحی شده و شما میتوانید در داشبورد های مختلفی که در نرم افزار وجود دارد آنها را در لحظه مشاهده کنید.